Chirurgové - (Grey´s Anatomy)

21. března 2010 v 11:57 | katy_kiki |  Patrick Dempsey


Americký lékařský seriál (2005). Hrají K. Heiglová, E. Pompeová, S. Ohová, J. Chambers a další. Režie A. Davidson (42 min)O pořadu

Hranice mezi životem a smrtí je velice křehká, stejně jako jsou křehké mezilidské vztahy. Dnes a denně se o tom přesvědčují mladí hrdinové seriálu Chirurgové, jehož čtvrtou řadu můžete sledovat na TV Prima.

Opět se můžeme těšit na Meredith, Izzie, Dereka, Alexe, Cristinu a další, kteří se jako medici připravují na náročnou práci chirurgů v nemocnici Grace Hospital v Seattlu. Naši hrdinové nejsou v nemocnici žádnými nováčky. Naučili se toho hodně nejen o chirurgické praxi, ale také sami o sobě. Stali se z nich přátelé. Společně se potýkají s mnoha osobními problémy. Nemají čas na své životní partnery, mnohdy zůstávají v nemocnici přes noc a to se pak domácí krize v podobě žárlivých drahých poloviček jen hrnou. Medici z nemocnice Grace Hospital si nevybrali lehký život.

Postupně poznávají, že svět není ani černý, ani bílý, ale má mnoho odstínů šedé. "Být chirurgem, to je náročné povolání se spoustou stresu. Seriál Chirurgové (v originálu Grey´s Anatomy) napsala Shonda Rhimesová.

Osoby a obsazení:
Meredith Greyová - Ellen Pompeová
Christina Yang - Sandra Ohová
Isobel "Izzie" Stevens - Katherine Heiglová
Alex Karev - Justin Chambers
George O´Malley - T.R. Knihgt
Miranda Bailey - Chandra Wilsonová
Richard Webber - James Pickens Jr.
Callie Torrez - Sara Ramirezová
Mark Sloan - Eric Dane
Derek Shepherd - Patrick Dempsey

Více fotek tady

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem ve fanclubu Twilight :